Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

Rynek ekonomiczny nieustannie się zmienia, a od kandydatów na różne stanowiska oczekuje się coraz większej samodzielności i umiejętności zarządzania swoją karierą. Najbardziej cenni z nich to ci, którzy są świadomi korzyści płynących z bieżącego doskonalenia swoich zdolności zawodowych, a w razie konieczności – z przekwalifikowania się. Aby zdobyć odpowiednie kwalifikacje w stosunkowo krótkim czasie, warto zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną proponowaną przez Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE to najszybsze i najbardziej efektywne sposoby dostosowania się do rosnących wymagań konsumentów i rynku pracy. Plan zajęć jest tak skonstruowany, aby każdy słuchacz nauczył się jak największej samodzielności w zawodzie.

Warszawa jest idealnym miejscem, by stworzyć własny biznes, do czego także przygotowuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Jeśli marzysz o tym, aby zdobyć odpowiednie wykształcenie w zawodzie fryzjera, zapisz się do naszej szkoły fryzjerskiej w Warszawie.

Zaskocz przyszłego pracodawcę swoimi umiejętnościami.

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Kurs jest kierowany do osób, które posiadają wykształcenie średnie lub wyższe oraz osób będących w trakcie nauki w szkole średniej.

Dyplom technika usług fryzjerskich osoby posiadający wykształcenie średnie lub wyższe otrzymają bezpośrednio po zdanych egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, natomiast osoby będące w trakcie nauki w szkole średniej po jej ukończeniu.

 

 

 

Proponowane kursy: